Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

06
DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız ev sahipliğinde ilimiz ve ilçemizdeki mevcut ihracatçılar ile ihracat potansiyeli olan firmalarımıza ve üyelerimize yönelik olarak hazırlanmış olan  “Dış Ticaret Bilgilendirme” Semineri programımıza Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim DIVRAK, Ekonomi Bakanlığı Uzmanları, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Temsilcileri, Türk Eximbank Yetkilileri, ilgili kamu kurum kuruluşları temsilcileri ve üyelerimiz katılım gösterdi.

[Devamını oku...]

28
FİRMANIZIN İHRACAT STRATEJİSİNİ BİRLİKTE BELİRLEYELİM

Ekonomi Bakanlığı, TOBB Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonu, Orta Anadolu İhracatçı Birliği İşbirliği ve Odamız ev sahipliğinde mevcut ihracatçılar ile ihracat potansiyeli olan firmalarımıza ve üyelerimize ulaşmak amacıyla 6 Ekim 2016 Perşembe günü saat 09:30 da odamız toplantı salonunda  “Dış Ticaret Bilgilendirme” Semineri yapılacaktır.

 

[Devamını oku...]

28
6736 SAYILI KHK KAPSAMINDA SGK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Odamız Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, SGK İl Müdürü Bilal Keskin, SGK Sorgun İlçe Müdürü Selim Alpaydın ile uzmanlar Mücahit Ecevit, Yunus Emre Dursun, Mali Müşavirler, Üyelerimiz ve vatandaşlar katıldı.

[Devamını oku...]

26
2.SORGUN TARIM FUARIMIZ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Sorgun Kaymakamlığı, Sorgun Belediyesi ve Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen 2.Sorgun Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi Makine ve Ekipmanları Fuarı törenle açıldı.

[Devamını oku...]

02
ORAN KALKINMA AJANSINA PROJEMİZİ TESLİM ETTİK

 “Sorgun’da Yatırım Yapılabilir Alanların Belirlenmesi” konu başlık projemizi Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Yozgat Yatırım Destek Ofisine teslim ettik.

[Devamını oku...]

02
2.TARIM FUARIMIZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

 Odamız öncülüğünde, Sorgun Kaymakamlığı ve  Sorgun Belediyesi’nin büyük destekleri ile bu fuarın organize edildiğini

[Devamını oku...]

31
6736 SAYILI KANUN KAPSAMINDA ODA AİDATLARI GECİKME ZAMMI AFFI İÇİN SON BAŞVURU 31 Ekim 2016 PAZARTESİ !

Odamız yıllık aidat ve munzam aidat  borçlarının faizi, gecikme faizi, gecikme zammı gibi fer'i alacakların tahsilinden ana para ödenmek şartı ile vazgeçilecektir.

[Devamını oku...]

25
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 1.GÖZETİM TETKİKİ YAPILDI

 Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan yaptığı açıklamada, yıllık olarak gerçekleştirilen

[Devamını oku...]

05
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ÜZEYİR ARSLAN CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDE

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki oda ve borsa başkanları ve TOBB yöneticileri ile bir istişare toplantısı 

[Devamını oku...]

19
SORGUN TSO'DAN DARBE GİRİŞİMİNE TEPKİ

Türkiye Odalar ve borsalar Birliği 81 ilde 365 oda ve borsa olarak ortak basın açıklaması kapsamında Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri basın açıklaması yaptı.

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 19İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son