Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

07
ODAMIZ ORGANİZASYONUNDA BÖLGE ODA-BORSALARI İLE KIYASLAMA TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ

Odamız toplantı salonunda gerçekleşen kıyaslama toplantısına Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan başta olmak üzere;Kırıkkale TSO Genel Sekreteri Ahmet Şerbetcioğlu, Kırşehir TB Genel Sekreteri Battal Çelik

[Devamını oku...]

03
AKREDİTASYON TAKİP DENETİMİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Aslan, Başkan Yardımcısı Ercan Önal,Genel Sekreterimiz Sami Erdoğan ve Dentçi Engin Deniz'in katılımı ile Denetim Takip Sistemi açılış programı gerçekleşti.  

[Devamını oku...]

27
GİRİŞİMCİ ADAYLARINA SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

22-25 Haziran ve 27-30 Haziran 2016 Tarihleri arasında odamızda düzenlenen Girişimcilik eğitimlerine katılarak belge almaya hak kazanan 60 yeni girişimci adayını tebrik ederek, yenidünya düzeninde kalkınmanın artık devlet eliyle değil özel sektör eliyle gerçekleştirildiğini belirtti. 

[Devamını oku...]

26
MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Toplantıda konuşan yönetim kurulu başkanımız Üzeyir ARSLAN, 2013-2016 yılı arası faaliyetlerimizle ilgili genel değerlendirmelerde bulunarak odamızda sunulan 

[Devamını oku...]

06
DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği Koordinasyonunda Odamız ev sahipliğinde ilimiz ve ilçemizdeki mevcut ihracatçılar ile ihracat potansiyeli olan firmalarımıza ve üyelerimize yönelik olarak hazırlanmış olan  “Dış Ticaret Bilgilendirme” Semineri programımıza Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim DIVRAK, Ekonomi Bakanlığı Uzmanları, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Temsilcileri, Türk Eximbank Yetkilileri, ilgili kamu kurum kuruluşları temsilcileri ve üyelerimiz katılım gösterdi.

[Devamını oku...]

28
FİRMANIZIN İHRACAT STRATEJİSİNİ BİRLİKTE BELİRLEYELİM

Ekonomi Bakanlığı, TOBB Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonu, Orta Anadolu İhracatçı Birliği İşbirliği ve Odamız ev sahipliğinde mevcut ihracatçılar ile ihracat potansiyeli olan firmalarımıza ve üyelerimize ulaşmak amacıyla 6 Ekim 2016 Perşembe günü saat 09:30 da odamız toplantı salonunda  “Dış Ticaret Bilgilendirme” Semineri yapılacaktır.

 

[Devamını oku...]

28
6736 SAYILI KHK KAPSAMINDA SGK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Odamız Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, SGK İl Müdürü Bilal Keskin, SGK Sorgun İlçe Müdürü Selim Alpaydın ile uzmanlar Mücahit Ecevit, Yunus Emre Dursun, Mali Müşavirler, Üyelerimiz ve vatandaşlar katıldı.

[Devamını oku...]

26
2.SORGUN TARIM FUARIMIZ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Sorgun Kaymakamlığı, Sorgun Belediyesi ve Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen 2.Sorgun Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi Makine ve Ekipmanları Fuarı törenle açıldı.

[Devamını oku...]

02
ORAN KALKINMA AJANSINA PROJEMİZİ TESLİM ETTİK

 “Sorgun’da Yatırım Yapılabilir Alanların Belirlenmesi” konu başlık projemizi Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Yozgat Yatırım Destek Ofisine teslim ettik.

[Devamını oku...]

02
2.TARIM FUARIMIZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

 Odamız öncülüğünde, Sorgun Kaymakamlığı ve  Sorgun Belediyesi’nin büyük destekleri ile bu fuarın organize edildiğini

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 18İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son