Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

02
BAŞKAN ARSLAN GÜVEN TAZELEDİ

01 Nisan 2018 Pazar günü odamız toplantı salonunda yapılan Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimlerinde toplam 427 oy kullanıldı. Kullanılan oyların 283’ünü ve 9 Meslek Komitesinin tamamını yeniden kazanan Üzeyir Arslan güven tazeledi.

[Devamını oku...]

20
YÖNETİM KURULUMUZ ZİLE'DE GERÇEKLEŞEN OKUL AÇILIŞINA KATILDI

TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen "Zile - Türkiye Odalar Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi" açılışına Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan,Başkan Yardımcımız Ercan Önal ve Genel Sekreterimiz Sami Erdoğan katılım gösterdi.

[Devamını oku...]

09
Sorgun TSO'dan '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' sürprizi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan  ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan Önal tarafından çiçek verildi.

[Devamını oku...]

28
VERGİ DAİRESİ HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü heyeti Odamızı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

19
"EKONOMİK BAKIŞ"DERGİMİZİN 2.SAYISI YAYINLANDI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini devraldığımız 2013 yılı Mayıs ayından bu tarafa özellikle belirlemiş olduğumuz misyonumuz doğrultusunda yeniliğe

[Devamını oku...]

09
2017 YILI FAALİYET RAPORUMUZ YAYINLANDI

Yaşanan gelişme ve değişimlerin ışığında, İlçemizin çok yönlü etkileşim süreçlerini gerektirdiği anlaşılmaktadır. 

[Devamını oku...]

23
ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK

Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekâtı’na ilişkin bir mesaj yayımladı.​

[Devamını oku...]

08
SAYIN KAYMAKAMIMIZ İLE İLÇEMİZİ KONUŞTUK

Yerel Kalkınma adına sürdürülen çalışmalarda, ilçemiz hakkında İlçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Altınpınar beyefendi ile bir söyleşi gerçekleştirildi. Genel anlamda ilçemiz ve sorunları ile yatırım alanları konusunda yapılan görüşme oldukça verimli geçti.

[Devamını oku...]

04
TKDK IPARD II 3.ÇAĞRI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

Programın faydalanıcıları olan siz değerli üyelerimize uygun harcamalar karşılığında sağlanacak olan mali desteğin kaynağı, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanından oluşturulan IPARD Programı Fonu’dur. 

[Devamını oku...]

27
“İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK”

1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe girecek olan 7036 Sayılı İş mahkemeleri Kanunu’nu ile iş uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuğun iş dünyasına olan etkilerini değerlendirdi

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 19İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son