Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

14
ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDEREK ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZI HEDİYE ETTİK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsü 2.Yıl Dönümü etklinlikleri kapsamında düzenlediğimiz

[Devamını oku...]

06
7143 SAYILI KANUNLA GELEN VERGİ YAPILANDIRMASI ANLATILDI

Odamız ev Sahipliğinde Yozgat Vergi Dairesi Müdürü Özcan Cerrah ve Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Kadir Kahraman’ın katılımıyla 7143 Sayılı Kanun Kapsamında Vergi Borçlarının Yapılandırması anlatıldı.

[Devamını oku...]

19
ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR....

7143 sayılı kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidatlarına yapılandırma imkânı getirmiştir.

[Devamını oku...]

14
BAYRAMLARDA YAŞADIĞIMIZ SEVİNÇ VE KARDEŞLİK DAİM OLSUN

“Mübarek Ramazan ayının ardından bayram günlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İslam kültüründe çok önemli anlamlar ifade eden bayramlar, dayanışmanın, barışmanın, huzurun, sevincin adıdır. Yüce Mevla’nın rızasını kazanmak adına tutulan oruçların ardından yaşadığımız Ramazan Bayramı, hepimiz için daha güzel günlerin habercisi ve müjdecisi olur inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle, Şahsım ve üyerlerim adına, bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Allah hepimizi tekrarına erdirsin.”

[Devamını oku...]

08
3.YOZGAT ODA-BORSA MÜŞTEREK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda gerçekleşen toplantıya İlimizde faaliyet gösteren 8 Oda-Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterleri katılım gösterdi.

[Devamını oku...]

25
BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ SN.BEKİR BOZDAĞ'I ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir ARSLAN öncülüğünde Başbakan Yardımcısı Sn.Bekir BOZGAĞ ve AK Parti Yozgat Milletvekilleri Yusuf BAŞER , Ertuğrul SOYSAL ve Abdulkadir AKGÜL'ü ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

16
TOBB BAŞKANIMIZ RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİK

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede yeni dönemin herkese hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

 

[Devamını oku...]

13
MECLİS ÜYEMİZ MURAT VURAL'IN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Odamız Meclis Üyesi Murat Vural ve Eşi Aliye Vural'ın bugün gerçekleşen nikah merasimine odamız yönetim kurulu başkanı Üzeyir Arslan katıldı.

[Devamını oku...]

13
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE  POLİS HAFTASINI KUTLADIK

Vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliği için günün her saati görevinin başında olan polis teşkilatı, son zamanlarda toplum destekli polislik çalışmaları ve bu çerçevede gerçekleştirilen faaliyetleriyle toplumda sevgi atmosferi oluşturmakta

[Devamını oku...]

04
BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE MECLİS ÜYELERİNDEN ODAMIZA ZİYARET

Sorgun Belediye Başkanı Sayın Ahmet Şimşek, AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Sayın Bİrahim Dıvrak ve Belediye Meclis Üyelerinden oluşan heyet Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan'ı makamında ziyaret edererk, tebrikerlini ilettiler.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 19İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son