Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

25
FRANSIZ İŞ HEYETİ İLE ORAN KALKINMA AJANSINI ZİYARET ETTİK

Başkanımız Üzeyir Arslan ve ajans yatırım destek ofisi uzmanları tarafından Fransız İş Adamlarınıa bölgenin yatırım potansiyeli ve lokasyonu hakkında sunum yapılarak, devlet teşvikleri konusunda

[Devamını oku...]

25
FRANSIZ İŞ HEYETİ ODAMIZDA

Sorgun’un ticari faaliyetleri hakkında ziyaretçilere bilgi veren Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Sorgun’un Türkiye’nin tam ortasında olduğunu, E-88 karayolu gibi önemli bir yol güzergahı üzerinde bulunduğunun altını çizerek, 

[Devamını oku...]

24
FRANSIZ İŞ HEYETİ İLE KAYSERİ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Fransa’nın Ain bölgesine bağlı Oyannax şehrinden gelen ticari heyet, karşılıklı ticaretin artırılması, yatırım ortamının iyileştirilmesi kapsamında KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

[Devamını oku...]

29
BAŞKAN ARSLAN GENÇ VE KADIN GİRŞİMCİLERİ ZİYARET ETTİ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan beraberinde odamız Genel Sekreteri ve aynı zamanda KOSGEB Eğitmeni Sami Erdoğan ve Odamız Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara ile odamızdan Girişimcilik Eğitimi alarak KOSGEB Desteği ile kendi işini kuran genç ve kadın girişimcileri ziyaret etti.

[Devamını oku...]

28
SORGUN TSO’DAN TÜRK VE YUNAN İŞ DÜNYASINI YAKINLAŞTIRACAK PROJE

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan; İlk aşamalı başarılı bulunan projemizin toplam bütçesi 140.000 Euro olup hibe tutarı 125.000 Euro’luk kısmı Avrupa Birliği tarafından karşılanacaktır dedi.

[Devamını oku...]

16
BAŞKAN ARSLAN ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDİYOR

Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan üye ziyaretleri kapsamında bugün galericiler sitesindeki üyelerimizi ziyaret etti.

[Devamını oku...]

11
TBMM ANAYASA KOMİSYONU BAŞKANI SAYIN BEKİR BOZDAĞ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan tarafından odamızın bugüne kadar yapmış olduğu önemli hizmetler ve iş dünyasının yaşamış olduğu sorunlar hakkında sayın Bekir Bozdağ'a bilgilendirme yapıldı.

[Devamını oku...]

07
GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN TOBB EMEKLİ SANDIĞI YÖNETİMİNDE

İstanbul’da gerçekleşen (TOBBES) Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personel Emekli Sandığı Vakfı 54. Genel Kurulunda Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

[Devamını oku...]

15
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ DEMOKRASİ NÖBETİMİZ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak; 15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsü 2.Yılı Etkinlikleri Kapsamında İkramlaramızla birlikte İlçemiz Belediye Meydanında vatandaşlarımızla ve tüm meclisimizle "Demokrasi Nöbetindeyiz".

[Devamını oku...]

15
15 TEMMUZ'U UNUTMADIK,UNUTTURMAYACAĞIZ

“Türk milletinin bağımsızlığına ve istiklaline gölge düştüğü anlarda, Türk milletinin karakterinde her daim var olan üstün cesaret ve kahramanlık devreye girer.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 19İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son