Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

11
TBMM ANAYASA KOMİSYONU BAŞKANI SAYIN BEKİR BOZDAĞ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan tarafından odamızın bugüne kadar yapmış olduğu önemli hizmetler ve iş dünyasının yaşamış olduğu sorunlar hakkında sayın Bekir Bozdağ'a bilgilendirme yapıldı.

[Devamını oku...]

07
GENEL SEKRETERİMİZ SAMİ ERDOĞAN TOBB EMEKLİ SANDIĞI YÖNETİMİNDE

İstanbul’da gerçekleşen (TOBBES) Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personel Emekli Sandığı Vakfı 54. Genel Kurulunda Odamız Genel Sekreteri Sami Erdoğan Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

[Devamını oku...]

15
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ DEMOKRASİ NÖBETİMİZ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak; 15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsü 2.Yılı Etkinlikleri Kapsamında İkramlaramızla birlikte İlçemiz Belediye Meydanında vatandaşlarımızla ve tüm meclisimizle "Demokrasi Nöbetindeyiz".

[Devamını oku...]

15
15 TEMMUZ'U UNUTMADIK,UNUTTURMAYACAĞIZ

“Türk milletinin bağımsızlığına ve istiklaline gölge düştüğü anlarda, Türk milletinin karakterinde her daim var olan üstün cesaret ve kahramanlık devreye girer.

[Devamını oku...]

14
ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDEREK ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZI HEDİYE ETTİK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsü 2.Yıl Dönümü etklinlikleri kapsamında düzenlediğimiz

[Devamını oku...]

06
7143 SAYILI KANUNLA GELEN VERGİ YAPILANDIRMASI ANLATILDI

Odamız ev Sahipliğinde Yozgat Vergi Dairesi Müdürü Özcan Cerrah ve Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Kadir Kahraman’ın katılımıyla 7143 Sayılı Kanun Kapsamında Vergi Borçlarının Yapılandırması anlatıldı.

[Devamını oku...]

19
ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR....

7143 sayılı kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidatlarına yapılandırma imkânı getirmiştir.

[Devamını oku...]

14
BAYRAMLARDA YAŞADIĞIMIZ SEVİNÇ VE KARDEŞLİK DAİM OLSUN

“Mübarek Ramazan ayının ardından bayram günlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İslam kültüründe çok önemli anlamlar ifade eden bayramlar, dayanışmanın, barışmanın, huzurun, sevincin adıdır. Yüce Mevla’nın rızasını kazanmak adına tutulan oruçların ardından yaşadığımız Ramazan Bayramı, hepimiz için daha güzel günlerin habercisi ve müjdecisi olur inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle, Şahsım ve üyerlerim adına, bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Allah hepimizi tekrarına erdirsin.”

[Devamını oku...]

08
3.YOZGAT ODA-BORSA MÜŞTEREK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda gerçekleşen toplantıya İlimizde faaliyet gösteren 8 Oda-Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterleri katılım gösterdi.

[Devamını oku...]

25
BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ SN.BEKİR BOZDAĞ'I ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir ARSLAN öncülüğünde Başbakan Yardımcısı Sn.Bekir BOZGAĞ ve AK Parti Yozgat Milletvekilleri Yusuf BAŞER , Ertuğrul SOYSAL ve Abdulkadir AKGÜL'ü ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 18İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son