Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 

HABER ARŞİVİ

Entries for 'sorguntso'

11
KOBİGEL PROJE ÇAĞRI TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTIK

Odamız ev sahipliğinde Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, Yozgat Kosgeb İl Müdürü Mustafa Işık ve üyelerimizin katılımıyla KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL) bilgilendirme toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

10
SORGUN TSO'DA E-BELGE VE ONLİNE AİDAT DÖNEMİ

İş dünyasına büyük kolaylık sağlayan 7x24 e-belge sistemi Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirildi

[Devamını oku...]

18
SORGUN 3.TARIM FUARIMIZ DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI

Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, "Sorgun bir gün gelecek, termalin başkenti olacaktır. Buna olan inancımda tamdır, bu anlamda geçen dönemde daha çok yerelde yaptığımız çalışmaları artık ulusal ve uluslararası arenaya taşıyacağız. Sorgun bir üniversite kenti olacaktır, fakültesi, meslek yüksekokulu ve üniversitemizin diğer hizmet birimleri ile bu markayı oluşturma adına var gücümüz ile çalışacağız"dedi

[Devamını oku...]

06
3.SORGUN TARIM FUARIMIZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, fuara 128 firmanın katılacağını söyledi. Arslan, "Sorgun ilçemiz tarım ve hayvancılığın Yozgat'ta ki kalbi durumunda. Bu yüzden sektörün önemli temsilcileri yıl boyunca bu fuarı bekliyor

[Devamını oku...]

15
KÜSİ HEYETİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) heyeti madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızla sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulundular. 

[Devamını oku...]

19
3.TARIM FUARI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2017 yılı Fuar Takviminde yayımlanan ve bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Tarım, Hayvancılık ve Gıda Sanayi, Makine ve Ekipmanları fuarının ilçenin tanıtımına ve tarımın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını belirterek, “İş birliğini güç birliğine dönüştürerek başarılı bir fuar organize edeceğiz.” dedi.

[Devamını oku...]

13
15 TEMMUZ BASIN AÇIKLAMAMIZ “GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”

15 TEMMUZ’U ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTURMAYACAĞIZ
“GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE” 

[Devamını oku...]

07
TOBB'DA GERÇEKLEŞEN İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenen toplantıya odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir ARSLAN ve Genel Sekreterimiz Sami ERDOĞAN katılım sağladı.

[Devamını oku...]

05
SORGUN İŞGEM MÜDÜRÜ ARANIYOR !!

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından finanse edilen ve Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı altında yer alan SORGUN İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) için tam zamanlı ve sürekli çalışabilecek İŞGEM Müdürü aranıyor.

[Devamını oku...]

06
7020 SAYILI KANUN YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

27 Mayıs 2017 tarih ve 30078 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7020 sayılı Kanun ile Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidat borçlarına (2017 yılı aidatları hariç) ye

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 13İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son