Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

10
 BAŞKANIMIZ ÜZEYİR ARSLAN GÖREVE DÖNDÜ

Başkan Arslan yaptığı açıklamada; 7152 sayılı kanun “yönetim kurulu başkan ve üyeleri aday olamadıkları veya aday olup seçilemedikleri takdirde en geç yüksek seçim kurulunca seçim sonuçlarının ilanını takip eden bir ay içerisinde eski görevlerine dönebilirler” hükmü kapsamında geçici olarak ayrılmış olduğum Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime dönmüş bulunmaktayım.

[Devamını oku...]

11
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BURASI TÜRKİYE BURADA İŞ VAR

İş dünyası ve girişimcilerimiz için devletimiz tarihi bir fırsatı daha yatırımcısına sunuyor. Ülkemizin ekonomik gücüne güç katacak bu uygulama ile istihdam düzeyi artırılacak ve ekonomik büyüme sağlanmış olacaktır.

[Devamını oku...]

26
ODAMIZ AKREDİTASYON BELGESİNİ BAŞARI İLE YENİLEDİ

Ankara’da düzenlenen törene Odamız Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ercan ÖNAL

[Devamını oku...]

04
ÜYELERİMİZE GALERİCİLİK BELGELERİNİ TAKDİM ETTİK

Odamız ve TOBB Meybem A.Ş İşbirliğinde düzelemiş olduğumuz " İkinci El Oto Alım Satımı Mesleki Yeterlilik Belgesi" Sertifikalarını belge almaya hak kazanan üyelerimize ve esnafımıza takdim ettik

[Devamını oku...]

17
MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE KATILIM SAĞLADIK

TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımları ile gerçekleşen üç günlük seminerde birliğimizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında çeşitli sunumlar yapıldı. 

[Devamını oku...]

28
SORGUN TSO 5 YILDIZLI HİZMET KALİTESİNİ TESCİLLEDİ

Türk Loydu Bağımsız Denetçisi Serkan Şahin tarafından tüm gün denetlenen odamız  yapmış olduğu çalışmalar ve faaliyetlerin tamamı denetlendikten sora aktedite oda olduğunu tescilledi.

[Devamını oku...]

21
REEL SEKTÖR VE FİNANS SEKTÖRÜ DİYALOG PROGRAMINA KATILIM GÖSTERDİK

Hisarcıklıoğlu, “Yani bu sıkıntılı süreci birlikte çalışarak atlatacağız. Her iki sektörün de güçlendirilmesine ihtiyaç var. Bu kapsamdaki önerilerimizi hükümete ilettik, iletmeye de devam ediyoruz. Reel sektörün ve özellikle de KOBİ'lerin finansmana ulaşma imkânlarının açık tutulması hayati önemde” şeklinde konuştu.

[Devamını oku...]

16
TEŞEKKÜRLER SORGUN TEŞEKKÜRLER DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Tüm Türkiye’de başlatılan Enflasyonla mücadele kapsamında %10 İndirim kampanyamıza destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

15
SORGUN TSO ENFLASYONLA MÜCADELE EDECEK

“Türkiye bir defa daha devlet-millet birlikteliğiyle topyekûn bir iktisadi mücadele başlatmıştır. Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programını makroekonomik istikrar için son derece önemli buluyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

11
"GALERİCİLİK BELGESİ" SINAVLARIMIZ TAMAMLANDI

Sorgun TSO olarak her zaman olduğu gibi yine bir ilke imza atarak söz konusu sınavları üyelerimizin ayağına getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 19İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son