Sorgun
-3°C

Yük.: -3°

Düş.: -14°

Pt, 08.02.2016
 
 

HABER ARŞİVİ

28
SORGUN TSO 5 YILDIZLI HİZMET KALİTESİNİ TESCİLLEDİ

Türk Loydu Bağımsız Denetçisi Serkan Şahin tarafından tüm gün denetlenen odamız  yapmış olduğu çalışmalar ve faaliyetlerin tamamı denetlendikten sora aktedite oda olduğunu tescilledi.

[Devamını oku...]

21
REEL SEKTÖR VE FİNANS SEKTÖRÜ DİYALOG PROGRAMINA KATILIM GÖSTERDİK

Hisarcıklıoğlu, “Yani bu sıkıntılı süreci birlikte çalışarak atlatacağız. Her iki sektörün de güçlendirilmesine ihtiyaç var. Bu kapsamdaki önerilerimizi hükümete ilettik, iletmeye de devam ediyoruz. Reel sektörün ve özellikle de KOBİ'lerin finansmana ulaşma imkânlarının açık tutulması hayati önemde” şeklinde konuştu.

[Devamını oku...]

16
TEŞEKKÜRLER SORGUN TEŞEKKÜRLER DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Tüm Türkiye’de başlatılan Enflasyonla mücadele kapsamında %10 İndirim kampanyamıza destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

15
SORGUN TSO ENFLASYONLA MÜCADELE EDECEK

“Türkiye bir defa daha devlet-millet birlikteliğiyle topyekûn bir iktisadi mücadele başlatmıştır. Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programını makroekonomik istikrar için son derece önemli buluyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

11
"GALERİCİLİK BELGESİ" SINAVLARIMIZ TAMAMLANDI

Sorgun TSO olarak her zaman olduğu gibi yine bir ilke imza atarak söz konusu sınavları üyelerimizin ayağına getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

[Devamını oku...]

25
FRANSIZ İŞ HEYETİ İLE YOZGAT VALİMİZİ ZİYARET ETTİK

Odamız organizasyonunda İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak amacı ile Sorgun'da misafir ettiğimiz "Fransız İş Heyeti" ile Yozgat Valimiz Sayın Kemal Yurtnaç'ı ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

25
FRANSIZ İŞ HEYETİ İLE ORAN KALKINMA AJANSINI ZİYARET ETTİK

Başkanımız Üzeyir Arslan ve ajans yatırım destek ofisi uzmanları tarafından Fransız İş Adamlarınıa bölgenin yatırım potansiyeli ve lokasyonu hakkında sunum yapılarak, devlet teşvikleri konusunda

[Devamını oku...]

25
FRANSIZ İŞ HEYETİ ODAMIZDA

Sorgun’un ticari faaliyetleri hakkında ziyaretçilere bilgi veren Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Sorgun’un Türkiye’nin tam ortasında olduğunu, E-88 karayolu gibi önemli bir yol güzergahı üzerinde bulunduğunun altını çizerek, 

[Devamını oku...]

24
FRANSIZ İŞ HEYETİ İLE KAYSERİ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİK

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Fransa’nın Ain bölgesine bağlı Oyannax şehrinden gelen ticari heyet, karşılıklı ticaretin artırılması, yatırım ortamının iyileştirilmesi kapsamında KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

[Devamını oku...]

29
BAŞKAN ARSLAN GENÇ VE KADIN GİRŞİMCİLERİ ZİYARET ETTİ

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan beraberinde odamız Genel Sekreteri ve aynı zamanda KOSGEB Eğitmeni Sami Erdoğan ve Odamız Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara ile odamızdan Girişimcilik Eğitimi alarak KOSGEB Desteği ile kendi işini kuran genç ve kadın girişimcileri ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 18İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son